Туры из Луганска

Гоа из Донецка от $832

ОАЭ из Донецка
7 ночей от 544 долл.

Таиланд на 12 ночей от 1152 долл.

Шри-Ланка от $1009 с авиаперелетом

Египет от 473 долл.

  • turyi-iz-luganska-i-donetska-01
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-02
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-04
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-05
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-06
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-07
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-08
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-09
  • turyi-iz-luganska-i-donetska-10
Banner Slider by WOWSlider.com v4.7

Ручной лимфодренажЛімфодренажний масаж обличчя називають безопераційної підтяжкою шкіри, альтернативою хірургічному втручанню. Він сприяє омолодженню шкірного покриву обличчя завдяки відновленню водно-сольового балансу і мікроциркуляції крові, активізуючи прихований потенціал тканин.

Чудовий лікувальний ефект поєднується з приємними відчуттями від процедури.

Сутність лимфодренажного масажу

Тканини позбавляються від продуктів обміну речовин за допомогою лімфатичної системи, очищає міжклітинний простір.

Захворювання і неправильний спосіб життя призводять до порушень її функціонування. Наслідки поганого відтоку рідини виражаються у виникненні набряків, зморшок, зниженні тургору шкіри.

Лімфодренажний масаж обличчя призначений для усунення застійних явищ. Він показаний як для профілактики, так і в лікувальних цілях.

Лімфодренажний масаж має два різних методи виконання, які найчастіше поєднуються один з одним: апаратний, що проводиться за допомогою приладів в косметичному кабінеті; мануальний, що здійснюється за допомогою рук.

Лимфодренаж лица в Донецке

Апаратний лімфодренажний масаж обличчя - процедура, спрямована на відновлення водного балансу, усунення набряклості і застійних явищ, омолодження, позбавлення від дефектів шкіри.

Для цього застосовуються апарати, що впливають на шкіру імпульсним струмом, вакуумом, перепадами тиску, ультразвуком. Існує кілька апаратних методик: гальванізація здійснюється гальванічним струмом низької напруги, що викликає процеси електролітичної дисоціації.

Відбувається стимуляція роботи клітин, активізується вироблення колагену. Якщо до методу гальванізації приєднується дія лікарської речовини, то проводиться процедура електрофорезу.

Мікрострумовий дренаж здійснюється за допомогою струму низької частоти. Передане нервовим і м'язовим волокнам збудження надходить в центральну нервову систему.

Це викликає скорочення м'язів, приводить в норму всі функції організму. Вакуумний масаж провокує посилення відтоку лімфи внаслідуів впливу негативного тиску. Процедура спрямована на швидке усунення набряків.

Пресотерапія має ефект масажу за допомогою стиснутого повітря, подача якого здійснюється з чергуванням підвищеного і нормального тиску. Використовуваний для процедури апарат забезпечений пристосуваннями, які здійснюють масаж різних частин тіла.

Ручний лімфодренажний масаж обличчя

Ручний лімфодренажний масаж обличчя - це найбільш простий, доступний навіть для домашнього застосування метод омолодження шкіри.

Незважаючи на доступність і легкість, він є серйозним конкурентом для інших технік по відновленню молодості і краси шкіри.

Процедура проводиться відповідно зі знанням анатомічних особливостей, швидкістю лімфотоку, має протипоказання. Тому домашнє проведення такого типу масажу повинно бути погоджено з фахівцем.

Ручной лмфодренаж цены

Лімфодренаж виконує функцію внутрішнього очищувача організму.

Він безпечний, підходить навіть вагітним жінкам. Руки фахівця точно відчувають наявне напруга в м'язах, тому певні зони масажуються з більшою інтенсівностью.

Процедура триває близько 15 хвилин. Звичайний курс складається з 10 сеансів, що проводяться тричі на тиждень. Результат може зберігатися до півроку.

При бажанні продовжити ефект омолодження необхідно проводити підтримуючі процедури. Технологія впливу складається в основному з погладжувань і натискань, що здійснюються за класичними масажними лініями.

Ручний лімфодренаж підрозділяється на три види, залежно від глибини впливу: поверхневий опрацьовує лише клітини шкіри, впливає на лімфатичні капіляри, нейрорецептори; серединний задіє всі шари дерми; глибокий впливає на лімфатичні судини, створює емуляцію скорочення м'язів.

Міостимуляція як популярна медична процедура

На щастя, щоб зміцнити м'язи не обов'язково піднімати тяжкості або на довгий час завмирати в незручних позах. ...

Практичні рекомендації для косметологів

Багато недобросовісні салони позиціонують кавітацію як панацею від усіх проблем із зайвою вагою: пропонують пройти курс процедур всім огрядним клієнта...

Депіляція воском глибокого бікіні

Салонні і домашні процедури догляду сьогодні - не розкіш, а необхідність. Сучасні реалії вимагають від жінки завжди бути напоготові і виглядати чудово...

Апаратна косметологія в Донецьку: що таке «хороший косметолог»?

У нас все косметологи з вищою медичною освітою. Що може бути краще здорової краси молодої дівчини? ...

Карбоксітерапіі для обличчя або газові уколи: показання, ефективність

Карбоксітерапія області утворення зморшок і складок на тілі людини є косметологічною операцію, призначенням якої є стимулювання вироблення колагену. ...

Процедура лазерної епіляції та деякі види лазерів

Існує велика кількість різноманітних лазерів для видалення волосся. Давайте розберемося в їх характеристиках та перевагах.  ...

Холодна ліпосакція в боротьбі з зайвою вагою

Ліполазер по праву вважається передовою розробкою, яка ефективно бореться з підшкірним жиром. На сьогоднішній день дана методика вважається одним з на...

Що таке мікрострумова терапія

З моменту появи електрики в житті людини, його область застосування постійно розширюється. Воно використовується практично у всіх сферах нашого життя...

Кріотерапія на апараті CRYOPRO

Кріотерапія апаратна - це сучасний апаратний метод, що дозволяє боротися з рядом проблем. ...

Що краще, біоревіталізація або плазмоліфтінг?

Позитивний ефект біоревіталізації беззаперечний, проте і Plasma LIFT не менше ефективний. Тому виникає питання: а що з цих процедур краще? Спробуємо в...

Що таке лімфодренажний масаж обличчя?

Лімфодренажний масаж обличчя називають безопераційної підтяжкою шкіри, альтернативою хірургічному втручанню. Він сприяє омолодженню шкірного покриву о...

Антицелюлітний масаж. Що вибрати: масажиста або апарат?

Целюліт велика проблема для багатьох жінок. До речі сказати, сучасна проблема, адже ще років 50 тому ніхто з нею не тільки не боровся, але часто і не ...

Особливості AFT епіляції

Створена ізраїльськими вченими, з урахуванням всіх переваг і недоліків лазерної та фотоепіляції і отримала назву AFT епіляція (Advanced Fluorescence T...

Біоревіталізація Аквашайн (Aquashine)

Аквашайн (Aquashine) - революційний антивіковий препарат для Преміум-биоревитализации. ...

Типи контурної пластики

Контурна пластика форми носа - це прорив в естетичній медицині. Вона сміливо може відкоригувати асиметричність носа, горбик спинки носа, різні дефек...